Madonā, sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" konferenču zālē, 10. decembrī notika Latvijas Slēpošanas savienības (LSS) izbraukuma valdes sēde, kur aktualitātes pārrunāja kopā ar slēpošanas darba grupas pārstāvjiem.
Sanāksmē piedalījās LSS valdes priekšsēdētājs Vairis Brīze, ģenerālsekretārs Agris Raugulis, grāmatvede Laila Liniņa, slēpošanas darba grupu pārstāvēja Latvijas distanču slēpošanas jaunatnes izlases treneris Dainis Vuškāns, Cēsu pilsētas sporta skolas distanču slēpošanas trenere Ilze Cekule, sporta bāzes "Mailes" vadītājs Arvīds Pīpkalējs no Vietalvas, slēpošanas sacensību direktors Juris Pīpkalējs, Andis Puida. LSS darba grupas sanāksmē piedalījās arī Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas distanču slēpošanas treneris Jānis Švika un sporta un atpūtas bāzes "Smeceres sils" vadītājs Gunārs Ikaunieks.
Sanāksmē sprieda par budžeta sadalījumu distanču slēpošanā, par nometņu rīkošanu, dažādām aktivitātēm, semināriem, sacensību nolikumiem u. c.
Šajā slēpošanas sezonā sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" 2015. gada pirmās LSS sacensības paredzētas 2. un 3. janvārī – atlases sacensības uz Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiādi (EJOF) distanču slēpošanā. FIS Latvijas čempionāta posms norisināsies 10. un 11. janvārī Priekuļos, bet 14. un 15. martā – "Smeceres silā" Madonā. "Smeceres silā" jau tradicionāli notiks "Skandināvijas kausa" posma sacensības distanču slēpošanā – 20.-22. februārī. Ar sacensību kalendāru distanču slēpošanā var iepazīties interneta vietnē www.infoski.lv.
AGRA VECKALNIŅA foto