4. un 5. jūlijā Smeceres sila mežos notika OK Aronas kausu izcīņas sacensības orientēšanās sportā, kas bija arī Latvijas kausa posms.
Uz sacensībām ieradās gandrīz 600 dalībnieku, kuri divas dienas cīnījās sarežģītās, kalniem bagātās distancēs, kas bija izaicinošs pārbaudījums daudziem sportistiem. Ar distancēm labi tika galā daudzi Madonas pārstāvji, kas spēja kāpt uz goda pjedestāla. Jaunākajās grupās uzvaras izcīnīja Ance Arama un Anete Vintiša. Četrpadsmitgadīgo grupā pārliecinošu uzvaru abas dienas izcīnīja Ritvars Ļepeškins. 2. vieta divu dienu kopvērtējumā Anetei Strautai, Unai Sipčenko, Uģim Beķerim, savukārt 3. vieta Līnai Emīlijai Ābelniecei, Klāvam Konovalovam. Elites grupā 3. vieta Unai Aramai un 21A grupā Zanei Robaldei. Veterānu grupā Jānis Putniņš izcīnīja uzvaru V55 grupā un Aira Bērziņa – 3. vietu dāmām 60. Jau nākamajā nedēļas nogalē norisināsies Latvijas čempionāts garajā distancē Pļaviņu novada Jauju apkārtnē.
08.07.2020.