Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) Talantu nedēļas noslēguma sarīkojumā 2. martā Olimpiskajā sporta centrā notika dažādi konkursi, spēle "Audzēkņi pret treneriem" un apbalvošanas ceremonija.
Spēlē "Audzēkņi pret treneriem" piedalījās arī bijušais Madonas BJSS audzēknis Toms Kohanovs.
Pateicoties BK "Madona", šo pasākumu apmeklēja un tajā piedalījās arī jaunie Madonas BJSS basketbolisti. 2003. g. dz. zēni – A. Šilinskis, K. Safronovs, M. Zeltkalns, E. Skuja, D. Točs – piedalījās stafetē, R. Čakstiņš, A. Jurkāns, A. Gorščaruks un R. Krūmiņš spējas pārbaudīja trīspunktu metienu konkursā.
Visas dienas laikā notika stafetes U-12, U-13 zēniem un meitenēm, pāru konkurss, trīspunktu metienu konkurss. Nedēļas garumā risinājās zīmējumu konkurss, erudīcijas spēle, LJBL treneru seminārs, neklātienes fotokonkurss "Basketbolists ārpus laukuma".
Šādi pasākumi iedvesmo un jaunajiem basketbolistiem "atver acis" – liek padomāt par savas personības attīstību, attieksmi pret mācībām, treniņiem un visu pārējo, kas notiek ap mums.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris