19. jūnijā Madonā, Priežu kalna laukumos, kaut gan nedaudz uzlija, notika ielu basketbola „Top¬bumba" otrā posma sacensības.
Četrās vecuma grupās otrajā posmā piedalījās 18 komandas.
Jaunākajā, U-10, grupā (2006. g. dz. un jaunāki) uzvaru izcīnīja komanda „Cīnītāji" (R. Udrass, J. Liepiņš, S. D. Lietavietis, M. Strods), 2. vietā – „Madonas viesuļi" (G. Šķēle, M. Peilāns, K. Greidiņš). U-14 grupā (2002.-2005. g. dz.) grupā uzvara tika viesu komandai „Smiltene" (I. Joksts, R. Lazdāns, A. Dišlers, T. Kalniņš), 2. vietā – „MB-3" (E. Skuja, D. Točs, E. Priževoits, A. Šilinskis), 3. vietā – viesi „Rīdzinieki" (G. Vite, G. Gorns, M. Blumbergs, A. Rudzītis). U-16 (2000.-2001. g. dz.) grupā uzvarēja komanda no Jēkabpils „Golden state Warriors" (M. Indriksons, T. Indriksons, I. Strogovs, O. Safronovs), 2. vietā – komanda „Zaķis" (D. Kolns, N. Priževoits, R. Zaķis), bet 3. vietā – „Neapole" (I. Misiņš, A. Čevers, R. Šmats). U-19 (1999. g. dz. un vecāki) grupā 1. vieta – komandai „XY" no Cesvaines (J. Iškāns, Dz. Tonnis, P. Putniņš). Otro vietu jau otro posmu pēc kārtas izcīnīja komanda „Unisports" (K. Liberts, T. Kohanovs, E. Lazdups, M. Liberts), bet 3. vieta – komandai „Eiropa neko nedos" (A. Akmentiņš, M. Sokolovs, A. Lazdups, R. Zemītis).
Trešā posma sacensības notiks 25. jūlijā pulksten 11 Cesvainē, un tās ir iekļautas Cesvaines pilsētas svētku programmā.
Paldies visiem spēlētājiem, līdzjutējiem. Uz tikšanos Cesvainē 25. jūlijā!