2. februārī Līvānos notika kārtējā dramatiskā spēle basketbolā par iekļūšanu play-off.
Ļoti smagā cīņā otrajā pagarinājumā tomēr BK "Madona"/BJSS zaudēja (90 : 92). Šajā spēlē nedrīkstu izcelt nevienu mūsu komandas spēlētāju, jo tāds komandas gars un cīņasspars vēl šosezon netika redzēts. Turpināsim spēlēt par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs jau trešdien, 7. februārī, pulksten 20 Madonas pilsētas sporta centrā pret spēcīgo OC "Limbaži" vienību. Komanda gaida līdzjutējus, tāpēc neliksim vilties.
20. janvārī U-19 komanda Superlīgas spēlē izcīnīja skaistu uzvaru pār BS "Ogre" komandu ar rezultātu 90 : 73 (E. Pētersons – 22, R. Brants – 19, L. Lazdiņš – 17, N. Dzelzkalējs – 15, E. Skuja – 7, D. Točs – 6, D. Kolns – 4 punkti).
21. janvārī tikpat skaista uzvara tika gūta pār Jāņa Laksas trenēto BS "Rīga"/Juglas komandu ar 57 : 43 (E. Pētersons – 17, L. Lazdiņš – 16, D. Kolns – 10, R. Brants – 6, E. Sku-ja – 6, N. Dzelzkalējs – 2 punkti).
Turpinājums sekoja 3. februārī, kad Madonā pieveicām Vara Krūmiņa trenēto Jelgavas komandu ar rezultātu 82 : 64 (E. Pētersons – 23, L. Lazdiņš – 20, N. Dzelzkalējs – 19, R. Brants – 9, D. Kolns – 6, E. Skuja – 3, A. Šilinskis – 2 punkti).
Spēlē pret Saldu 5. janvārī mūsu komandas saspēles vadītājs guva ļoti lielu traumu, tāpēc vien ir dubultprieks par komandas cīņassparu un izdošanos.
4. februārī mērojām ceļu uz Liepāju, kur ļoti smagā cīņā izcīnījām uzvaru ar 74 : 67 (E. Pētersons – 28, L. Lazdiņš – 14, D. Kolns – 13, N. Dzelzkalējs – 11, R. Brants – 6, A. Šilinskis – 2 punkti).
Otrā apļa sākumā Superlīgas 15 komandu konkurencē esam pacēlušies uz 6. vietu ar 10 panākumiem un 7 zaudējumiem.
Nākamā U-19 Superlīgas spēle paredzēta jau sestdien, 10. februārī,
pulksten 10 Madonas pilsētas sporta centrā.
06.02.2018.