25. un 26. februārī mūsu labākā juniore, Latvijas čempione 60 m barjerskrējienā Laura Dūma, pārstāvot Latvijas izlasi, aizvadīja sekmīgas sacensības Minskā.
Vieglatlētikas sacensībās U-20 junioriem sacentās 12 valstu sportisti. Pēc 60 m barjerpriekšskrējiena Laura spēja parādīt trešo ātrāko rezultātu starp visām konkurentēm (8,70 sek.). Ļoti sīvā cīņā finālā Laura ierindojās augstajā ceturtajā vietā (8,78 sek.). Vēl Laura Dūma sacentās tāllēkšanā un izcīnīja 10. vietu, aizlecot 5 m 34 cm. Komandu cīņas vērtējumā Latvijas junioriem – 8. vieta. Uzvaru izcīnīja Itālijas sportisti, otrajā vietā – Baltkrievijas, trešajā – Polijas vieglatlēti.
10.03.2020.