Latvijas superveterānu izlase no 20. līdz 22. maijam piedalījās 16. Eiropas čempionātā veterāniem garajās soļošanas distancēs, skriešanas krosa stafetēs un pusmaratonā, kas norisinājās Portugāles pilsētas Vila Real de Santo Antonia priekšpilsētā Monte Gordo.
Vairāk nekā 1040 dalībnieku no 23 Eiropas valstīm ieradās ar savām ģimenēm un draugiem, lai baudītu Algarves provinces viesmīlību Portugāles dienvidos. Latvijas draudzīgās komandas starts novērtējams ar atzīmi "teicami".
Starp 23 dalībvalstīm Latvija ierindojās 7. vietā. Individuāli izcīnītas astoņas medaļas, komandu vērtējumā – 12 medaļu, no tām četras atceļojušas uz Madonu.
Mārai Rināsai, startējot 10 km un 20 km soļojumā W45 komandā, tika pasniegtas divas bronzas medaļas, Dacei Saulītei 10 km un 20 km soļojumā W55 komandā –
divas sudraba medaļas.Latvijas veterānu sieviešu un vīriešu komandu startus atzinīgi novērtēja Eiropas vieglatlētikas veterānu prezidents Kurts Kaške, aicinot uz kopējo fotografēšanos uz pjedestāla.
Monte Gordo izvietojusies pludmales zonā, blakus robežai ar Spāniju, tur ir lieliskas viesnīcas atpūtai un okeāna baudīšanai.
Temperatūra svārstījās ap+30°C, ar atsvaidzinošu vēju dienas laikā, bet rūpēties par ādu vajadzēja, jo saule Portugālē ir ļoti spēcīga. Pie viena bijām klāt, vērojot arī okeāna paisumu un bēgumu.