21. un 22. jūnijā nesen renovētajā Jēkabpils stadionā mainīgos laika apstākļos notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U18 grupas jauniešiem un U20 grupas junioriem.
Arī šis čempionāts Madonas sporta skolas sportistiem bija veiksmīgs. Tika izcīnītas 3 medaļas. Tie laiki, kad mājup vedām pa padsmit medaļām, ir pagājuši. Stadioni uzcelti un renovēti Latvijas malu malās, un konkurence neizbēgami aug.
U18 grupā zelta medaļu kārtslēkšanā izcīnīja Ērika Līna Rivseniece (2,50 m), bet bronzas medaļu augstlēkšanā – Marta Varlamova (1,63 m).
Vēl Ērikai Līnai iegūta 6. vieta trīssoļlēkšanā (10,64 m), savukārt Martai – 7. vieta tāllēkšanā (4,99 m). Tāpat augstā 4. vieta Latvijas čempionātā tika Dāvim Helmutam Ceļmalam augstlēkšanā (1,80 m); 5. vieta Danielai Keitai Lielupei 2000 m kavēkļu skrējienā (8.46,08) un 6. vieta 3000 m (12.12,87). Vēl 6. vietu un dalību finālos izcīnīja Renārs Ozoliņš tāllēkšanā (6,02 m), Reinis Zeps – 110 m barjerskrējienā (16,09 sek.) un Rihards Bucenieks 400 m barjerskrējienā (1.02,79).
U20 grupā par Latvijas vicečempioni 100 m barjerskrējienā kļuva Laura Dūma (14,64 sek.). Tas ir sportistes jauns personiskais rekords un izpildīta meistarkandidāta sporta klase. Vēl Laura cīnījās tāllēkšanas finālā un ar rezultātu 5,24 m ieņēma 7. vietu. Madonas sporta skolas godu cienījami aizstāvēja Jurģis Šahno tāllēkšanā (6,17 m), ieņemot 7. vietu, un Kristaps Ozols 400 m barjerskrējienā (1.00,90), ierindojoties 5. vietā.
Sportisti, paldies par emocijām bagātām cīņām sektoros!
9.07.2019.