Otrais Latvijas spēkavīru čempionāta posms norisinājās 5. jūlijā Valmieras pilsētas svētku ietvaros. Čempionāta otrajā posmā piedalījās deviņi atlēti: Oskars Brugemanis, Jānis Šleckus, Igors Počereņičenko, Magnuss Vucāns, Ivars Grahoļskis, Jānis Ilgavižs, Aivars Šmaukstelis, Edgars Andersons un Madonas novadu pārstāvošais Didzis Zariņš.
Kā ierasts spēkavīriem bija jāveic seši vingrinājumi: Apolona ass celšana, „Bunderus" pietupieni, „Bosch" stafete, „Fiskars" krucifikss, „Keraterm" stafete un Atlanta akmeņu celšana. Visu šo posmu Didzis Zariņš un Edgars Andersons startēja ļoti līdzvērtīgi, un sacensību noslēgumā kopvērtējuma tabulā abiem spēkavīriem bija vienāds punktu skaits. Tomēr vairākos vingrinājumos labāku rezultātu bija uzrādījis mārcēnietis Didzis Zariņš, un viņš arī kļuva par šī posma uzvarētāju.
Savukārt 19. jūlijā Līvānos un 20. jūlijā Kuldīgā norisinājās Latvijas spēkavīru čempionāts pāriem. Čempionātā piedalījās 10 atlēti veidojot 5 pārus. Artis Plivda startēja pārī ar Mareku Leiti, Didzis Zariņš ar Māri Rozentālu, Jānis Šleckus ar Edgaru Andersonu, Ivars Grahoļskis ar Jāni Ilgavižu un Igors Podčeredņičenko ar Ivanu Bistrovu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.07.2014.
Autors: JEVGENIJS TARASOVS,
Mārcienas pagasta sporta darba organizators