27. jūlijā Eiropas kultūras galvaspilsētā Arhusā (Dānijā) sākās XX Eiropas čempionāts vieglatlētikā vecmeistariem, kas ilga līdz 6. augustam. Tas bija kupli apmeklēts jubilejas čempionāts.
Jubilejas čempionātā piedalījās vairāk nekā četri tūkstoši atlētu no 44 Eiropas valstīm, veicot vairāk nekā astoņus tūkstošus startu.
Latviju pārstāvēja nenogurdināmie, mūžam ātrie, spēcīgie un izturīgie 57 "karalienes bruņinieki", kuri kārtējo reizi Eiropas čempionāta ietvaros vieglatlētikas arēnā pierādīja, ko spēj paveikt maza, bet ņipra tauta.
Latvijas izlase ar 22 medaļām (6 zelta, 7 sudraba un 9 bronzas) ieņēma 18. vietu. Latvijai ir sudraba soļošanas komanda W55+ grupā. Latvijas komandai 10 km soļojumā (ar rezultātu 3 h 21:15) sudraba medaļu izcīnīja Dace Saulīte, Rita Žuravļova un Anta Mincāne. Uzvarēja Lielbritānijas komanda, bronza – Francijai.
09.08.2017.