Sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" norisinājās MAD-SHUS Latvijas kausa izcīņas 3. posma sacensības biatlonā: 25. martā – masu startā, bet 26. martā – biatlona sprintā.
Sacensībās par iespējami labāku sniegumu cīnījās Latvijas un Lietuvas biatlonisti.
Masu startā 12 km sievietēm Baiba Bendika palika otrajā vietā, bet Andrejs Rastorgujevs 14 km distancē ieņēma ceturto vietu, jo viņu apsteidza trīs Lietuvas biatlonisti. Uzvarēja Tomass Kaukenas un Natalja Kočergina no Lietuvas.
3. posma sacensībās piedalījās arī Madonas BJSS biatlonisti, kas savu sniegumu varēja salīdzināt ar Lietuvas vienaudžiem. A grupā abās sacensību dienās uzvarēja Ieva Pūce. Masu startā savā vecuma grupā 2. vietu ieguva Kima Krūmiņa, Gustavs Sināts, 5. vietā – Elizabete Stangaine, Ilvars Bisenieks, 6. vietā – Elizabete Paura, Niks Saulītis. Jaunākajā D grupā 3. vietā – Madara Veckalniņa, bet Ritvars Raize – 6. vietā, Silvestrs Švauksts –
7. vietā.
No pieaugušajiem M50 grupā Jānis Putniņš ieņēma 1. vietu, otrais – Aldis Šuriņš.
Sprinta distancē sacentās mazāks dalībnieku skaits. Sievietēm sprintā uzvarēja Baiba Bendika. Pamanāmāki sprintā bija Ilvars Bisenieks un Jēkabs Putniņš. No senioriem M50 grupā bez konkurences startēja arī Aldis Šuriņš.
Ar rezultātiem var iepazīties vietnē www.infoski.lv sadaļā "Biatlons".