19. martā Madonas pilsētas sporta centrā notika Latvijas jaunatnes telpu futbola čempionāta finālspēles U-12 grupā, kur Ziemeļaustrumu reģionu U-12 zēnu komanda.
Pagājušajā ceturtdienā U-12 grupas finālspēlēs Madonā piedalījās visu reģionu sešas stiprākās komandas no Liepājas, Rēzeknes, Valmieras, Olaines, Madonas, Rīgas.
Madoniešiem U-12 grupu finālā savās mājās "sienas palīdzēja", šoreiz izcīnīta augstā 4. vieta (visā Latvijā) jeb tā dēvētās koka medaļas. Pietrūka pavisam nedaudz, lai ierindotos godalgotajā trešajā vietā. Sešu komandu konkurencē pārliecinoši uzvarēja Ingus Lukoviča vadītie Liepājas SSS futbolisti, otrajā vietā – SK "Super Nova" (Rīga), trešajā – Valmieras FK/BSS.
Vispirms notika sacensības visos reģionos, un Ziemeļaustrumu reģionā uzvaru izcīnīja Jāņa Rukmaņa trenētā Madonas BJSS U-12 grupas (2003. g. dz.) komanda. Tās puiši – Atis Pērkons, Markus Stabulnieks, Dāvids Ozoliņš, Rihards Āboliņš, Ralfs Keišs, Rihards Juhnovičs, Ingars Kalniņš, Tomass Rudzītis, Rinalds Aizups, Māris Ciršs, Ralfs Trods, Renārs Laškovs, Rainers Upenieks – Ziemeļaustrumu reģionā guva uzvaru deviņu komandu konkurencē.
– Pēc sava parādītā snieguma pēdējo piecu gadu laikā arī izcīnījām tiesības rīkot finālturnīru Madonā, jo mums ir labākā sporta halle. Pirms pieciem gadiem sākām atjaunot futbola nodaļu, šie ir mani pirmie bērni, ko sāku trenēt Madonas sporta skolā. Turamies kopā no puišu 8 gadu vecuma. Atlase bija, jo sākumā atnāca 25 bērni, palika puse. Piedaloties telpu futbola finālspēlēs 19. martā, mums bija visaugstākais mērķis – cīnīties par iespējami augstāku vietu, par medaļām. Piecās spēlēs guvām divas uzvaras, vienu neizšķirtu rezultātu un divus zaudējumus.
Vaicāts, ar ko ieinteresē puišus telpu futbolā, Jānis Rukmanis sacīja: – Kamēr futbolu nevar spēlēt ārā, to darām zālē. Telpu futbolam ir citi nosacījumi, ir jābūt labai tehnikai, un ne visi ir gatavi spēlēt telpās. Tas ir pamats, lai uztrenētu savu fizisko formu, noslīpētu tehniku, lai sagatavotos vasaras sezonai. Mēs, salīdzinot ar Latvijas spēcīgajiem klubiem, esam mazpilsētā, vēl augam meistarībā, bet puišiem ir dūša, vēlme spēlēt un cīnīties par uzvaru.
Finālspēļu noslēgumā labāko futbolistu balvas saņēma: Rihards Bernāts, Niks Sliede, Markuss Maksimus Alpēns (visi Liepājas SSS), Edgars Cīrulis, Ričards Kauliņš (abi SK "Super Nova"), Kārlis Pikšēns, Renārs Spuravs (abi – Valmieras FK/BSS), Markuss Stabulnieks (Madonas BJSS), Daņila Tolmačovs (AFA "Olaine"), Mihails Sergejevs (Rēzeknes FA).
Visi dalībnieki pateicas Madonas BJSS un Madonas sporta centra darbiniekiem par lieliskajiem jaunatnes futbola svētkiem.