Jau šovētdien, 26. augustā, pulksten 16. Madonas pilsētas stadionā Madonas BJSS U-15 futbola komanda gaida līdzjutējus uz spēli ar FK Dinamo Rīga.
Izbraukuma spēlē Jelgavā sacentāmies ar JFA Jelgava , kur atdevām visus spēkus, bet pretinieki uz sintētiskā seguma laukuma bija ātrāki, arī mūsu pieļautās kļūdas nepiedeva. Pretinieki pārspēja mūsu vārtsargu, un spēle noslēdzās ar rezultātu 0 : 4.
Pirmajā puslaikā neizdevās kontrolēt bumbu un pazaudējām koncentrēšanos.
Otrajā puslaikā centāmies kontrolēt bumbu, bet, izpaliekot precīzai piespēlei un spēka rezervēm ejot uz beigām, nespējām mainīt spēles gaitu.
Rēzeknē izbraukuma spēlē ar Rēzeknes FA rezultāts bija neizšķirts 1 :1. Madonas BJSS komandā vārtus guva R. Aizups. Šo spēli nespēlējām optimālajā sastāvā. Slodze liela, bet mūsu puikas cīnījās un sasniedza pozitīvu rezultātu.
Bija daudz divcīņu un bezkompramisa cīņa par katru bumbu. Tiesnesis spēles gaitā abām komandām kopā parādīja 9 dzeltenās kartiņas par noteikumu pārkāpumiem.
Kopvērtējumā atrodamies 3.vietā un jau pirms pēdējās spēles regulārajā čempionātā esam kvalificējušies finālsacensībām. Par 1.l īgas titulu U-15 grupā sacentīsies Vidzeme FC, JFC Jelgava , Madonas BJSS un Rēzeknes FA. Vēl būs 6 spēles septembrī un oktobrī.
22.08.2018.