14. septembrī Rīgā Madonas BJSS U-16 futbola komanda, tiekoties laukumā
ar regulārā čempionāta uzvarētājiem – JDFS "Alberts", spēli beidza ar
rezultātu 0 : 3.
Puiši teicami aizvadīja pirmo puslaiku ar rezultātu 0 : 0.
Mūsu komanda centās ne tikai aizsargāties, bet pāriet pretuzbrukumā. Vārtu gūšanas momenti tika izveidoti, bet pietrūka precizitātes.
Jāatzīmē, ka spēli savainojuma dēļ nevarēja turpināt pamatvārtsargs A. Pērkons un vārtos stājās laukuma spēlētājs.
Otrajā puslaikā pretinieki ar lieliem spēkiem uzbruka, un 50. minūtē kādā epizodē bumba pēc spēcīgas pretinieku piespēles no mūsu spēlētāja negaidīti mainīja virzienu un šķērsoja vārtu līniju – 0 : 1.
Spēles turpinājumā mūsu puiši centās doties pretuzbrukumos, bet trūka precīzu un savlaicīgu piespēļu. Augstais spēles temps paņēma daudz spēka. Pretinieki vēl divreiz raidīja bumbu mūsu vārtos, un spēle noslēdzās ar rezultātu 0 : 3.
Šī spēle zaudēta, bet jau oktobra sākumā būs iespēja revanšēties, jo Madonas pilsētas stadionā 6. oktobrī uzņemsim tieši Rīgas JDFS "Alberts" komandu. Paldies komandai par pašatdevi!
18.09.2019.