25. un 26. jūnijā Jēkabpils Sporta centra stadionā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā junioriem (U20) un jauniešiem (U18).
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti izcīnīja 6 medaļas (2 zelta, 2 sudraba un 2 bronzas). Par Latvijas čempioniem junioru grupā kļuva Krišjānis Beļaunieks 110 m barjerskrējienā – 15,07 sek. un Reno Artūrs Apinis tāllēkšanā – 6,97 m. Vēl divas medaļas Reno kontā – sudrabs augstlēkšanā (1,90 m) un bronza 110 m barjerskrējienā (15,41 sek.). Zanei Kļaviņai 4. vieta 800 m (2.41,00) un 5. vieta 1500 m ( 5.46,84).
Sudraba medaļu jauniešu grupā izcīnīja Salvis Krusietis 400 m barjerskrējienā – 58,45 sek., savukārt bronzas godalga tika Emīlam Stiprajam 2000 m kavēkļu skrējienā – 6.30,22. Vēl Salvim 4. vieta 400 m (51,44 sek.).
Labs starts padevās arī Dairim Mežvinskim, kuram divas 9. vietas – 700 g šķēpa mešanā (46,50 m) un 5 kg lodes grūšanā (12,29 m), Sandim Rošānam 10. vieta augstlēkšanā (1,75 m) un Hārdijai Naglei 10. vieta 500 g šķēpa mešanā (32,14 m).