18. februārī Latvijas jaunatnes čempionātu volejbolā uzsāka Madonas BJSS U-13 komandas meitenes.
Pēc izspēles kārtības komandas ir sadalītas četrās grupās, un pēc divu riņķu izspēlēšanas divas labākās komandas iekļūst Latvijas čempionāta finālā. Mūsu grupā spēlē Līvānu, Preiļu, Rīgas VS-1 (Rīgas volejbola skola) un Madonas komandas.
18. februārī Madonas sporta centrā madonietes uzvarēja Preiļu un Līvānu pretinieces ar 4 : 0. Saspringta spēle izvērtās ar RVS-1 komandu – Latvijas kausa 2. vietas ieguvēju. Šī spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu 2 : 2, bet par cīņas sīvumu liecina setu rezultāts (25-23; 25-20; 23-25; 21-25).
Volejbolā Madonas BJSS U-13 meiteņu grupā spēlē divi četrinieki un uz mazāka laukuma. Madonietēm vienā četrinieka komandā spēlēja: otrajā četriniekā – K. Ričagova, Z. Kuldperka, L. Šņepste, T. Kanča, V. Ivanova, L. Riekstiņa. Jāatzīmē, ka lielākā daļa šo meiteņu veiksmīgi spēlē arī Madonas BJSS U-14 komandā.
Ļoti palīdzēja arī līdzjutēju atbalsts.
27.02.2018.