14. un 15. februārī Vietalvā, „Maiļu" trasē, norisinājās Latvijas čempionāta distanču slēpošanā otrā posma sacensības, kur piedalījās arī Madonas BJSS slēpotāji.
Vietalvā Latvijas Slēpošanas savienības rīkotais Latvijas čempionāta otrais posms distanču slēpošanā vienlaicīgi bija arī FIS sacensības. Konkurenci sastādīja sportisti no Kanādas un Igaunijas, kuri trenējās Skandināvijas kausa posmam Madonā, kas notika 21. un 22. februārī.
1,5 km sprintā klasiskajā stilā vīriešiem 31 dalībnieka konkurencē uzvarēja igauņu juniors Tomass Kollo, aiz sevis atstājot divus kanādiešus, bet dāmām Kanādas pārstāves aizņēma visu godalgoto trijnieku – ar Alisoni Māršalu priekšgalā. Labākie no Latvijas pārstāvjiem bija Jānis Paipals un Anda Muižniece – abiem ceturtā vieta. Anda kvalifikācijā nopelnīja savus rekordpunktus – 117 FIS punktu. Arvim Liepiņam – otrā vieta.
Sprintā klasiskajā stilā no Madonas BJSS sportistiem uzvarēja Raimo Vīgants, Niks Saulītis. Otrajā vietā savā vecuma grupā ierindojās Kima Krūmiņa, Ieva Pūce, bet trešo vietu izcīnīja Līva Šahno, Karīna Pitkeviča. S20 grupā labākā bija Kitija Auziņa, Indulis Bikše savā grupā ieņēma piekto vietu.
Svētdien Vietalvā Latvijas čempionāta otrajā posmā distanču slēpošanā FIS statusā dāmām 10 km brīvajā stilā ar intervāla startu labākā no Latvijas pārstāvēm bija Anda Muižniece, kas, piekāpjoties divām kanādietēm, izcīnīja trešo vietu, nopelnot savus otros labākos punktus distancē. Vīriešiem 15 km distancē, arī piekāpjoties diviem kanādiešiem, trijniekā iekļuva Arvis Liepiņš, viņš bija labākais no mūsējiem aizraujošā savstarpējā cīņā.
Ar rezultātiem var iepazīties interneta vietnē www.infoski.lv.