Kamēr Madonas sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" norit biatlona šautuves rekonstrukcija, biatlonistu treniņi un arī piedalīšanās sacensībās turpinās. Rudenīgos apstākļos no 27. līdz 29. septembrim Alūksnes pusē, ziemas sporta centrā "Mežinieki", norisinājās Latvijas čempionāta vasaras biatlonā 2. kārta.
Sacensībās piedalījās arī biatlonisti no Madonas BJSS, kas sacentās ar Talsu, Cēsu, Aizkraukles, Daugavpils un Alūksnes novada sporta skolu sportistiem. Latvijas mēroga vasaras biatlona sacensības organizēja galvenā tiesneša Viļņa Veļķera vadībā.
Jaunākās grupas biatlona nodaļas audzēkņi skrēja krosu, bet vecākie 28. septembrī klasiskā stila individuālo distanci veica ar rolleriem, savukārt 29. septembrī visiem bija jāveic krosa distance ar masu startu. Arī mūsu biatlonisti izcīnīja godalgotas vietas.
28. septembris veiksmīgs bija C grupas dalībniekiem Madarai Veckalniņai un Raineram Upeniekam, kas ieņēma 1. vietu. C grupā zēniem Bruno Bīrītis ierindojās 3. vietā. B grupā Līva Šahno izcīnīja 2. vietu, Armandam Zālītim D grupā – 3. vieta.
Veiksmīgāks mūsu sportistiem bija 29. septembris, kad par Latvijas čempioniem vasaras biatlonā A grupā kļuva Ilvars Bisenieks, B grupā – Līva Šahno, C grupā – Madara Veckalniņa. A grupā Danai Naglei – 3. vieta, B grupā Kimai Krūmiņai – 3. vieta, C grupā Katrīnai Bērziņai – 2. vieta.
Uz sacensībām bija devušies ļoti daudz Madonas BJSS jaunākās – D – grupas biatlonistu, kas skrēja krosu.
Ar rezultātiem var iepazīties vietnē www.biatlons.lv.
09.10.2018.