17. un 18. februārī “Smeceres silā” ar Latvijas čempionātu orientēšanās sportā uz slēpēm noslēdzās ziemas orientēšanās sezona. Kārtējo reizi Madonas BJSS/OK “Arona” sportisti pierādīja savas spējas.
Vidējā distancē elites konkurencē uzvaras laurus plūca Anete Strauta un Ritvars Ļepeškins, bet stafešu sacensībās MW21 grupās nepārspētas izrādījās Madonas BJSS/OK "Arona"" komandas.
Kārtējo zelta medaļu izdevās izcīnīt Anetei Strautai, otrajā un trešajā vietā – kluba biedrenes – Elīza Madsena un Una Arama, līdz ar to viss goda pjedestāls bija aizņemts ar Madonas BJSS/OK "Arona" sportistēm.
Arī šoreiz vīriešu elitē nepārspēts izrādījās Ritvars Ļepeškins, aiz muguras atstājot Gustavu Staņu un Jāni Bauni. Interesanti, ka tieši šāds trio tieši šajā secībā izcīnīja medaļas pirms nedēļas Daugavpilī notikušajā sprinta distancē.
18. februārī uz starta līnijas devās Latvijas un Lietuvas klubu stafešu komandas, lai noskaidrotu labākos visdažādākajās vecuma grupās. Sieviešu elitē uzvara Elīzai Madsenai, Zanei Robaldei un Anetei Strautai, bet vīriešiem – Madonas BJSS/OK "Arona" komanda – Jānis Baunis, Nauris Raize un Ritvars Ļepeškins. 2. vietā – Ogres OK/SC komanda – Nauris Neimanis, Raivo Kivlenieks un Renārs Grasis.
Visi rezultāti – vietnē www.lof.lv.
27.02.2024.