14. un 15. februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā Latvijas ziemas čempionāta medaļas sadalīja jaunieši un juniori.
Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) sportistiem šis čempionāts bija ļoti veiksmīgs. Tika izcīnītas 7 medaļas – 2 zelta, 3 sudraba un 2 bronzas.
Par Latvijas čempionu U-18 grupā kļuva Krišjānis Beļaunieks 60 m barjerskrējienā (8,05 sek.) un Reno Apinis tāllēkšanā (6,88 m). Krišjānim vēl – sudraba medaļa kārtslēkšanā (3,30 m), bet Reno – bronzas godalga 60 m barjerskrējienā (8,42 sek.) Pie sudraba medaļas tika Evija Beļova kārtslēkšanā (2,55 m) un Emīls Stiprais 3000 m skrējienā (9.35,20). Emīlam vēl arī – bronzas godalga 1000 m (2.45,84).
Jāuzteic Zanes Kļaviņas 5. vieta 1000 m (3.28,41) un 6. vieta 2000 m (7.49,79). Rihardam Juškam – 5. vieta kārtslēkšanā (2,90 m) un 7. vieta trīssoļlēkšanā (12,04 m). Salvim Krusietim – 9. vieta 600 m (1.30,71), tāpat kā junioram Rūdolfam Ogam – 60 m skrējienā (7,43 sek.) un 300 m skrējienā (38,42 sek.). Apsveicu sportistus sakarā ar sasniegtajiem personiskajiem rekordiem!