Divas dienas – 19. un 21. februārī – Priekuļu olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas čempionāts biatlonā.
Sacensībās piedalījās arī Madonas BJSS biatlonisti. Pirmo reizi par Latvijas divkārtējo čempioni A grupā kļuva Ieva Pūce, jo uzvarēja abās sacensību dienās. 19. februāra sacensībās individuālajā distancē Angelina Vavilova ierindojās 4. vietā, Karīna Pitkeviča – 6. vietā, Elizabete Paura – 7. vietā. B grupā Danai Naglei – 4. vieta, Jēkabam Putniņam – 5. vieta, Ilvaram Biseniekam – 7. vieta. C grupā Kima Krūmiņa un Niks Saulītis ierindojās 5. vietā, Marta Lība Igaune – 6. vietā, Līva Šahno, Anrijs Pušņakovs – 8. vietā.
Masu startā 21. februārī otro vietu B grupā izcīnīja Karīna Pitkeviča. B grupā jauniešiem 2. vietu izcīnīja Ilvars Bisenieks. C grupā 2. vietā – Elizabete Paura, 3. vietā – Niks Saulītis. D grupā uzvarēja Līva Šahno, 2. vietā – Marta Lība Igaune, zēniem 4. vietu ieņēma Raivo Voselis, 4. vietā – Bruno Bīrītis.
Ar rezultātiem var iepazīties vietnē www.infoski.lv sadaļā "Biatlons".