24. un 25. janvārī slēpošanas un biatlona kompleksā "Priekuļi" notika Latvijas čempionāts biatlonā jauniešiem un junioriem.
Čempionātā piedalījās Madonas BJSS biatlona nodaļas audzēkņi, šoreiz gan samazinātā sastāvā, jo vairākus no viņiem skāruši apkārt klejojošie vīrusi.
Pirmajā dienā norisinājās sacensības sprintā. Juniorēm 1. vietā – Daija Līva Aivare, bet jaunākajā C grupā 2. vietu izcīnīja: zēniem – Ilvars Bisenieks (tikai 1,8 sekundes zaudēja alūksnietim Kristapam Deksnim), meitenēm – Agnija Nagle. 3. vietā meitenēm – Dana Nagle.
Otrajā dienā notika sacensības klasiskajā biatlonā. Ļoti sīvā cīņā par čempioni C grupā kļuva Elizabete Paura, bet 3. vietā – Agnija Nagle.
Zēnu konkurencē 2. vietā – Ilvars Bisenieks, bet 3. vietā – Jēkabs Putniņš. No juniorēm par čempioni kļuva Daija Līva Aivare.