9.-10. augustā Priekuļu biatlona bāzē risinājās Latvijas čempionāts vasaras biatlonā.
Vairāk nekā 110 sportistu no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Krievijas sacentās supersprintā uz rolleriem, kā arī mērojās spēkiem masu startā.
Sacensībās piedalījās arī 15 sportisti no Madonas BJSS.
Abās dienās kopā tika izcīnītas 15 medaļas – piecas zelta, sešas sudraba un četras bronzas medaļas.
Vīriešu konkurencē 1. vietu supersprintā un 2. vietu masu startā izcīnīja Rolands Pužulis, kas šajā vasarā palīdz trenēt Madonas BJSS jaunos sportistus.
Juniorēm supersprintā – 1. vieta Daijai Līvai Aivarei, bet Laurai Beļajevai – 1. vieta masu startā, Laurai Kupčai – 2. vieta masu startā.
Jaunākajā C grupā meitenēm supersprintā viss goda pjedestāls piederēja Madonas BJSS sportistēm: 1. vieta un zelta medaļa – Elizabetei Paurai, sudraba – Danai Naglei, bronzas – Agnijai Naglei.
Masu startā 2. vietā – Agnija Nagle, 3. vietā – Karīna Narkovska.
Jaunākajā C grupā zēniem 1. vieta un zelta medaļa masu startā un 2. vieta supersprintā – Ilvaram Biseniekam. Divas bronzas medaļas izcīnīja Jēkabs Putniņš.
Sacensības aizvadītas, bet treniņu nodarbības turpināsies. Šovasar vēl plānota nometne no 18. līdz 22. augustam, kur jaunie sportisti pilnveidos savu meistarību sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils".
Esam gandarīti par biatlona treneru Rolanda Pužuļa, Arņa Šmugā un Andra Kupča veikumu šajā karstajā vasarā.
Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS biatlona nodaļas vadītāja
AGRA VECKALNIŅA foto