8. un 9. augustā biatlona un slēpošanas bāzē „Priekuļi" notika Latvijas čempionāts vasaras biatlonā.
Pirmajā dienā visi sacentās sprintā uz rolleriem. C grupā jaunietēm Latvijas čempiones titulu ieguva Elizabete Paura, 4. vietā ierindojās Karīna Narkovska, bet jauniešiem 4. vietu ieņēma Anrijs Pušņakovs. Vīriešu grupā – 3. vietā Rolands Pužulis, bet 5. vietā – Arvis Liepiņš.
Otrajā dienā notika masu starts. Madonas BJSS biatlonisti izcīnīja četras Latvijas čempionāta medaļas: – 2. vietā ierindojās Jēkabs Putniņš, 3. vietu ieņēma Dana Nagle un Līva Šahno. Savukārt veterānu grupā 2. vietā – Jānis Putniņš.
Latvijas čempionāta 1. kārta ir noslēgusies, bet čempionāta 2. kārta notiks 28. un 29. septembrī sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils".
Madonas BJSS biatlona nodaļas treneri ražīgi ir strādājuši visu vasaru, lai audzēkņi veiksmīgi varētu piedalīties biatlona sacensībās.
Iesākot jauno mācību gadu, tiek aicināti visu vecumu jauni audzēkņi, kas
gribētu trenēties interesantajā sporta veidā – biatlonā – un kļūt par īstiem biatlonistiem. Gaidām jūs!