26. un 27. jūlijā Olimpiskā centra “Cēsis” biatlona trasē Priekuļos norisinājās FIS Latvijas čempionāta 1. posma sacensības vasaras biatlonā.
Vasaras tveicē pagājušajā sestdienā sportisti sacentās rollerslēpošanas distancē, bet svētdienā – skrienot biatlona sprinta distancē.
Konkurence bija liela, piedalījās dalībnieki no Alūksnes, Ogres, Daugavpils, Cēsīm, Talsiem, Madonas BJSS u. c.
Madonas BJSS sportistiem arī izdevās izcīnīt godalgotas vietas.
Individuālajā distancē, sacenšoties ar rolleriem savās vecuma grupās, par Latvijas čempionu M17 grupā kļuva Madonas BJSS sportists Ervīns Kūlītis, 3. vietu W21 grupā izcīnīja Keita Patrīcija Kolna, attiecīgi 4. un 5. vietā – Alise Plāte un Luīze Miglone, Sabīne Grudule ieņēma 3. vietu W17 grupā. M19 grupā Edgars Ļitvins ierindojās 3. vietā. M13 grupā ar trešo vietu var apsveikt arī Kārli Laimoni Ģipsli. Augsto 4. vietu savā grupā ieņēma Aivo Edgars Asaris un Rūdolfs Kalvis Kupcis.
Otrajā sacensību dienā krosā pie uzvaras tika Ginters Bērziņš W17 grupā. W19 grupā otro vietu ieguva Keita Patrīcija Kolna, 3. vietu W15 grupā ieņēma Ieva Zvirgzdiņa, W13 grupā 3. vietu izcīnīja Dārta Šķēle.
Latvijas čempionāta 2. posma sacensības ieplānotas 27. un 28. septembrī sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils".
Visi rezultāti aplūkojami – vietnē www.okarona.lv.
29.07.2025.