27. un 28. jūlijā Cēsu Olimpiskā centra sporta bāzē Priekuļos norisinājās Latvijas čempionāta 1. kārtas sacensības vasaras biatlonā, kur piedalījās un godalgotas vietas izcīnīja arī Madonas BJSS biatlonisti.
27. jūlijā notika sacensības individuālajā distancē, bet 28. jūlijā – krosa distancē.
Abās sacensību dienās pirmo vietu ieguva un par Latvijas čempioni kļuva Keita Patrīcija Kolna W19 grupā. M13 grupā trešajā vietā ierindojās arī Edvards Kramerovskis.
M17 grupā otro vietu ieņēma Ginters Bērziņš, veicot 6 km, bet W15 grupā 3,6 km distancē uzvara Sabīnei Grudulei, otrā – Dārta Ruļuka. Individuālajā distancē W19 grupā Helēnai Roštokai 3. vieta.
Krosa distancē uzvaru W17 grupā ieguva Alise Plāte, M17 grupā Ginteram Bērziņam 2. vieta.
Elites grupā uzvarēja Baiba Bendika un Renārs Birkentāls.
30.07.2024.