Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Latvijas čempionātā daudzcīņā – trīs medaļas

ANITA KRAUKLĪTE, Madonas BJSS vieglatlētikas trenere

Autors • 03.02.2015.

Burtu lielums

Divas dienas – 24. un 25. janvārī – vieglatlētikas manēžā Rīgā spēkiem mērojās daudzcīņnieki četrās vecuma grupās. Madonas sportisti izcīnīja trīs medaļas.

Vīru konkurencē pārliecinoši uzvarēja Edgars Eriņš, septiņcīņā savācot 5491 punktu. Rezultāti pa disciplīnām: 60 m – 7,10 sek., tāllēkšana – 6,99 m, 7 kg lode – 14,19 m, augstlēkšana – 1,89 m, 60 m barjeras – 8,27 sek., kārtslēkšana – 4,20 m, 1000 m – 2 min. 46,72 sek.
U-18 jauniešiem par uzvarētāju kļuva Krišjānis Beļaunieks ar 4450 punktiem (7,61 – 6,36 – 14,52 – 1,60 – 8,68 – 3,10 – 2.58,09). Sudraba medaļu izcīnīja Reno Apinis ar 4385 punktiem (7,37 – 6,76 – 11,91 – 1,60 – 8,64 – 3,00 – 3.04,15). 8. vietā ierindojās Rihards Juška (3604 punkti).
Vērtīgu pieredzi savās pirmajās sacensībās vieglatlētikas daudzcīņā U-16 grupā guva Laura Dūma, ieņemot 11. vietu, Valentīns Martuzāns – 15. vietā, Kristaps Dušs – 16. vietā, Jurģis Šahno – 19. vietā.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px