Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Latvijas čempionātā 3 × 3 – arī madonieši

AGNIS BEĶERIS

Autors • 01.09.2015.

Burtu lielums

Ceturtajam Latvijas čempionātam 3 × 3 basketbolā bija pieteikušās 145 komandas, kuras cīnījās par valsts čempionu tituliem deviņās grupās.

Sacensības bija iekļautas tradicionālajā „FIBA EuroTour" kalendārā. Vienlaikus risinājās arī Eiropas U-18 čempionāta kvalifikācijas turnīrs meiteņu un puišu komandām, kur 12 valstu komandas cīnījās par ceļazīmēm uz finālturnīru.
Spēlēja U-13 grupas meitenes un puiši, U-15 grupas meitenes un puiši, kā arī Tautas klase. Vakarā notika „Subway slam dunk" konkurss, kur uzvarēja ukrainis Dmitrijs Krivenko. Viņš finālā pārspēja Latvijas otrās izlases dalībnieku Endrū Šmitu. Labāko četriniekā iekļuva arī polis Rafāls Lipinskis un Renārs Bulderis, kuram vienā no mēģinājumiem asistēja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
Spēlēja arī U-11 un U-17 grupas puiši, sieviešu komandas, kā arī PRO grupas komandas. Populāri spēlētāji sacentās konkursā „Sportland Zelta roka".
Abās dienās Latvijas čempionātā spēlēja arī Madonas BJSS audzēkņi. Pirmajā dienā U-13 grupā piedalījāmies ar divām zēnu komandām. Šogad piedalījāmies kā gadu jaunāki, tāpēc esam gandarīti par gūto pieredzi un redzēto.
Otrajā dienā U-17 grupā piedalījāmies ar trim komandām. Trīspadsmit komandu konkurencē vislabāk veicās mums, kas ir gadu jaunāki – L. Lazdiņa, N. Skripkas, E. Pētersona, A. Jurkāna komandai, kas savā apakšgrupā uzvarēja visās spēlēs, izcīnot 1. vietu grupā. Bet pusfināla cīņā tika piedzīvots sāpīgs zaudējums Rīgas DSN puišiem, un arī mazajā finālā spēlē par 3. vietu pietrūka spēka un veiksmes. Līdz ar to – zaudējums Jēkabpils puišiem un izcīnīta 4. vieta. Katras grupas pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma diplomus un medaļas, kā arī balvas no atbalstītājiem. Katrs dalībnieks, reģistrējoties spēļu dienā, saņēma 3 × 3 reversos spēļu kreklus, dzeramo ūdeni un ielūgumu uz kādu no Eiropas čempionāta spēlēm „Arēnā Rīga".
Paldies Madonas BJSS par atbalstu. Ceram uz nākamo čempionātu, kurā vairs nespēlēsim ar gadu jaunākiem puišiem, bet savā vecuma grupā varēsim cīnīties par augstām vietām (tāpat kā otrajā Latvijas čempionātā, kad 1999. gada puiši izcīnīja sudraba medaļas).

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px