11. augustā pirms Pasaules kausa 3. posma sprinta sacensībām rollerslēpošanā norisinājās FIS Latvijas čempionāts rollerslēpošanas sprintā, kur labus panākumus guva Madonas BJSS sportisti.
Kā "Stars" jau rakstīja, Pasaules kausa 3. posma sprinta sacensības norisinājās Madonā, Raiņa ielā, kur 200 m distance veda kalnup no kultūras nama līdz Valdemāra bulvārim.
11. augusta nozīmīgās sacensības iesākās ar FIS Latvijas čempionātu rollerslēpošanā, kur piedalījās dalībnieki no Alūksnes, Aizkraukles, Cēsu, Daugavpils, Madonas sporta skolām. Līdz ar mūsu rollerslēpotājiem sacentās arī Igaunijas, Lietuvas un Krievijas pārstāvji, iesildoties Pasaules kausa posmam.
Madonas BJSS audzēkņi kārtējo reizi pierādīja savu sportisko sagatavotību un izcīnīja gan zelta, gan sudraba, gan bronzas medaļas.
Par čempioniem kļuva Madara Veckalniņa S-12 grupā un Raimo Vīgants V-18 grupā, saņemot zelta medaļu. Sudraba medaļu ieguva Rainers Upenieks V-12 grupā, Līva Šahno S-14 grupā, Kima Krūmiņa S-16 grupā, Uvis Akmentiņš V-16 grupā, Ilvars Bisenieks V-18 grupā. Pie bronzas medaļas V-16 grupā tika Niks Saulītis, kas bija pretendents uz uzvaru, ja vien nesalūztu nūja. Savā vecuma grupā Reinis Cīrulis ierindojās 4. vietā, Bruno Bīrītis – 5. vietā.
22.08.2017.