27. oktobra "Starā" publikācijā par orientēšanās sacensību seriāla "Madonas kausi" kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošanu aizmirsti rezultāti S10 grupā.
Šajā grupā sezonas laikā "Madonas kausu" 22 kārtās piedalījās divdesmit meitenes. Kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Madara Veckalniņa no Madonas, otrajā vietā – Anete Strauta no Vestienas, trešajā vietā – Anete Rudzīte no Ērgļiem. Arī šīs meitenes apbalvošanā, kas notika Vestienā 18. oktobrī, kad tika noskaidroti labākie orientieristi Madonas novada čempionātā vidējā distancē, saņēma "Madonas kausu" balvas.
Autore atvainojas sportistēm.