Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Kurzemes vējos izcīnītas medaļas

ANITA KRAUKLĪTE, Madonas BJSS vieglatlētikas trenere

Autors • 02.07.2018.

Kurzemes vējos izcīnītas medaļas
Burtu lielums

29. un 30. jūnijā Ventspilī notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 grupas zēniem un meitenēm.

Arī šis čempionāts Madonas sporta skolas jaunajiem vieglatlētiem noritēja veiksmīgi. Tika izcīnītas divas zelta un viena bronzas medaļa.
Par divkārtēju Latvijas čempioni kļuva Ērika Līna Rivseniece kārtslēkšanā (2,70 m) un trīssoļlēkšanā (10,85 m).
Bronzas medaļu mājās pārveda Dāvis Helmuts Ceļmals augstlēkšanā (1,70 m). Vēl atzīstami startēja Rihards Bucenieks, kuram trīs 4. vietas – 110 m barjerskrējienā (16,79 sek.), 300 m barjerskrējienā (44,39 sek.) un mazajā zviedru stafetē 6,79 m + 200 m + 300 m + 400 m (2.18,54). Stafetē vēl skrēja Dāvis Helmuts Ceļmals, Lauris Zālītis un Dāvis Gaiziņš. Luīzei Barkānei 5. vieta augstlēkšanā (1,50 m) un 7. vieta 3 kg lodes grūšanā (10,44 m). Renārs Pakulis ierindojās 5. vietā augstlēkšanā (1,65 m), Dāvim Helmutam 6. vieta tāllēkšanā (5,54 m). Vēl finālsacensībās iekļuva un 7. vietu izcīnīja Dāvis Gaiziņš tāllēkšanā (5,54 m) un Lauris Zālītis 600 g šķēpa mešanā (43,04 m).
Paldies sportistiem un treneriem – Aleksandram Krauklītim, Zigmāram Gulbim un Lanai Līcītei – par sasniegumiem un pozitīvajām emocijām, kā arī vecākiem par īkšķu turēšanu!

3.07.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px