16. un 17. februārī Kuldīgā notika 49. Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās. Labus rezultātus uzrādīja Madonas sportisti.
Par uzvarētāju augstlēkšanā kļuva Jānis Vanags – 2,06 m, sudraba medaļu izcīnīja Jānis Razgalis 800 m skrējienā – 1.54,34, savukārt 6. vietu – Sandis Rošāns augstlēkšanā – 1,90 m.
Paldies sportistiem par cīņassparu!
26.02.2019.