Februāra nogalē Priekuļos risinājās LSVS (Latvijas Sporta veterānu savienības) 52. sporta spēles distanču slēpošanā. Madonas novada komanda startēja desmit dalībnieku sastāvā (deviņi kungi un viena dāma).
Tika izcīnītas astoņas medaļas. Par 52. sporta spēļu čempioniem kļuva: S-65+ grupā Dzidra Širve, V-85+ grupā Gunārs Brants un V-45+ grupā Jānis Purniņš. Vicečempionu godā – V-70+ grupā Egils Ziņģītis un V-65+ grupā Jānis Koks.
Trešo vietu izcīnīja un bronzas medaļu saņēma: V-50+ grupā Aldis Šuriņš, V-55+ grupā Leons Seškens un V-60+ grupā Vilnis Ķūrens.
V-45+ grupā 4. vietā (20 dalībnieku konkurencē) ierindojās Māris Tiltiņš. Jāatzīmē, ka Māris stafešu (2+2 – K-D-D-K) pirmo etapu veica kā pirmais 13 slēpotāju vidū. Mūsu novada ārpus konkurences startējošā komanda – Aldis, Leons, Jānis Purniņš – pārliecinoši uzvarēja (komandu vērtējumā nevērtējot).
Novada komanda (sešu dalībnieku ieskaišu vērtējumā) ar 86 pun-ktiem no 90 ierindojās trešajā vietā (kopā ar Cēsu komandu). Sporta spēļu vērtējumā stafešu slēpojumā uzvarēja Gulbenes, Daugavpils un Cēsu komandas. Mūsu novads (bez ieskaites stafešu slēpojumā) ar 86 punktiem izcīnīja 8. vietu 21 komandas konkurencē.
Jāatzīmē, ka mūsu novada dāmas slēpotājas startēja republikas čempionātā orientēšanās sportā Madonā un „Sportlat" otrā posma sacensībās Alūksnē. Paldies slēpotājiem, kuri piedalījās sporta spēlēs. Liels paldies arī Vilnim Ķūrenam (kas sestdien nestartēja orientēšanās sacensībās Madonā) par Gunāra Branta (no Sauleskalna) nogādāšanu uz sporta spēlēm un atpakaļ.