Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Kontroltreniņu formātā

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 10.01.2022.

Burtu lielums

Pēc sešu gadu pārtraukuma Cēsu Olimpiskā centra slēpošanas un biatlona trasē atkal tiek rīkots seriāls "Priekuļu Loppet".

Šī seriāla formāts ir īpašs, nekur citviet Latvijā tāds nav fiksēts, idejas autors ir sporta aktīvists Mārtiņš Niklass.
Dalībniekiem tiek dots kontrollaiks viena stunda, kuras laikā jāveic iespējami vairāk apļu. Aizraujošākās ir kontrollaika pēdējās minūtes, kad dalībniekiem dažkārt īpaši nākas pielikt soli, lai paspētu apli veikt, pirms stunda beigusies.
Pirmajā posmā dalībniekiem bija jāveic 1,6 km aplis. Slēpoja dalībnieki ne tikai no Cēsīm, arī no citām vietām, tostarp Madonas.
Pirmajā posmā dāmām absolūtajā vērtējumā uzvarēja Keita Patrīcija Kolna (Madona), veicot 16 km jeb desmit apļus (54:55). Desmit apļus kontrollaikā paspēja veikt arī smiltenietes Žanete Leimane un Elita Zālīte, cēsniece Karlīna Šmite.
Labāko vidū savā grupā Valts Vuškāns, Ervīns Kūlītis un Aivo Edgars Asaris.
V50 grupā pirmais Artis Ločmelis (Burkānciems) – divpadsmit apļi, otrais Aigars Bundzinieks (Vaive) – vienpadsmit, trešais Uldis Lapsa (Madona) – desmit apļi.
Otrajā posmā S16 grupā ātrākā joprojām bija Keita Patrīcija Kolna (Madona), viņas rēķinā desmit apļi. Savukārt trešajā posmā S18 grupā ātrākā bija Katrīna Bērziņa no Madonas – deviņi apļi.
Kopumā seriāla "Priekuļu Loppet" ieplānoti pieci posmi. Ceturtais posms paredzēts 12. janvārī.

11.01.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px