22. februārī Madonas pilsētas vidusskolā norisinājās Madonas novada atklātais čempionāts, kas vienlaicīgi bija Latvijas kausa posma izcīņa spēka trīscīņā.
Komandu kopvērtējumā Madonas SCK ierindojās 2. vietā, uzvarētāju gods pienācās Gulbenes KSP atlētiem, 3. vietā – Rēzeknes pilsētas sporta pārvaldes spēka trīscīņas komanda. Attiecīgi 4. un 5. vietā – Rīgas Stradiņa universitātes un "Legacy" komanda.
Pasākumu rīkoja biedrība "Madonas SCK" sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju, Madonas novada pašvaldību un sponsoriem. Sacensību direktors – Mārtiņš Lielups, kas iekļuva absolūti labāko sportistu trijniekā, uzvarot savā svara kategorijā. Absolūti labāko sieviešu grupā iekļuva Madara Ķimeniece ("Madonas SCK").
Ar rezultātiem var iepazīties vietnē www.powerliftings.lv.
26.02.2020.