Ar spēlēm 11. maijā Madonas pilsētas sporta centrā noslēdzās Madonas novada atklātais čempionāts volejbolā sievietēm 2014. gada sezonā.
Čempionātā piedalījās septiņas komandas: "Varakļāni", "Lubāna", "Mētriena", "Madona", "Li & Ko", "Heta", "Rēbuss". Komandas katra ar katru izspēlēja vienu apli, noskaidrojot 1. līdz 7. vietas ieguvējas. Ceturtdaļfinālu spēlēs noskaidrojās komandas, kuras spēlēs pusfinālā. Pirmajā pusfināla spēlē "Madona" ar rezultātu 3 : 0 uzvarēja komandu "Li & Ko" un iekļuva finālā. Otrajā pusfināla spēlē "Heta" ar rezultātu 3 : 0 uzvarēja komandu "Rēbuss".
Spēlē par Madonas novada atklātā čempionāta bronzas medaļām "Rēbusa" komandas spēlētājas spēja no rezultāta pa setiem 0 : 2 atspēlēties komandai "Li & Ko" un sagādāja patīkamu pārsteigumu gan sev, gan arī skatītājiem, jo, uzvarot nākamajos trīs setos, uzvarēja visā spēlē ar rezultātu 3 : 2 (22 : 25; 20 : 25; 25 : 22; 25 : 18; 15 : 11) un izcīnīja bronzas medaļas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.05.2014.
Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators