Ar nopietnu trīs komandu spēkošanos 17. oktobrī noslēdzies 2020. gada Kokneses novada čempionāts – Latvijas kausa posms spēka trīscīņā uz atkārtojumu skaitu. Madonas SCK atlēti šajā čempionātā ierindojās godalgotajā 3. vietā.
Par līderiem kļuva Gulbenes kluba sportisti, aiz sevis atstājot mājiniekus – koknesiešus – un madoniešus. Absolūti labāko sportistu kausi aizceļoja uz Gulbeni (Danīna Dace Krūmiņa) un Madonu (Mārtiņš Lielups).
Līdz ar uzvaru šajā Latvijas kausa izcīņas posmā gulbenieši ir kļuvuši kopvērtējumā neaizsniedzami, savukārt par 2. vietu var cīnīties vēl divi sporta klubi, arī Madonas SCK, bet par 3. vietu – arī desmits klubu.
Kā ziņots vietnē www.powerliftings.lv, par turpmākajām šā gada kalendāra sacensībām Latvijas Pauerliftinga federācija lems, pamatojoties uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem vai to atcelšanu. Līdz 6. novembrim jebkādi sporta pasākumi ir aizliegti.
04.11.2020.