Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Klubs “Madona”/BJSS sāk sevi apliecināt

AGNIS BEĶERIS, treneris

Autors • 26.11.2018.

Klubs “Madona”/BJSS sāk sevi apliecināt
Burtu lielums

BK "Madona"/BJSS savu trešo sezonu LBL2 uzsāka 4. oktobrī Bauskā. Žēl, ka oktobris mums bija nelabvēlīgs – ar pieciem zaudējumiem, iespējams, dēļ novēlotās skaidrības par dalību vispār šosezon LBL2.

Labā vēsts – šī komanda pierāda tās nepieciešamību, jo pamazām spēles laiks aug jaunajiem spēlētājiem, kuriem tā ir varena iespēja izaugsmei, ieiešanai "vīru" basketbolā un iespēja tikt pamanītiem no valstsvienību treneru puses. Piemēram, uz U-16 kadetu izlases "atrādīšanos" tika uzaicināts Edijs Skuja, bet ceru, ka viņš šogad nebūs vienīgais. Klubam ir iespēja turpināt 3. sezonu LBL2 un parādīt, ka Madonas spēlētāju līmenis uz Latvijas basketbola kartes ir atbilstošs. Liels paldies BK "Madona" prezidentam Mārim Caunītim, Madonas novada pašvaldībai, Madonas BJSS un citiem atbalstītājiem.

Pirmā sezonas spēle Bauskā bija visai interesanta, jo madonieši bija vadībā lielāko spēles daļu, bet beigās vairāk veiksme uzsmaidīja mājiniekiem, kuri izcīnīja uzvaru ar 89 : 86 (N. Nīgalis – 19 p., J. Mednis – 18 p., J. Juška – 16 p., R. Blankveins –
14 p., A. Škute – 11 p.).
12. oktobrī uzņēmām pērnās sezonas bronzas godalgu ieguvēju komandu "Gulbenes Buki". Pret 10 reižu lielāka budžeta komandu spēli aizvadījām godam, pēdējā ceturtdaļā pat uzvarējām, bet spēlē zaudējums ar rezultātu 75 : 96 (A. Škute – 20 p., N. Nīgalis – 17 p., J. Juška – 11 p., R. Blankveins – 10 p., E. Skuja – 6 p., K. Bitels – 4 p., A. Šilinskis un E. Pētersons – 3 p., R. Zemītis – 1 p.).
17. oktobrī izbraukuma spēlē piedzīvots sāpīgs (spēlētāju traumas spēlē) zaudējums "Valmiera Glass"/Vidzemes Augstskola komandai ar 285 : 93 (J. Mednis – 21 p., A. Škute – 19 p., R. Blankveins – 12 p., E. Malta un K. Bitels – 8 p., N. Nīgalis un J. Juška – 6 p., E. Skuja – 3 p., R. Zemītis – 2 p. un 3 rezultatīvas piespēles).
19. oktobrī komandai atkal zaudējums izbraukumā pret OC "Limbaži" ar rezultātu 68 : 103 (A. Škute – 18 p., E. Skuja – 12 p., J. Mednis – 11 p., K. Liberts – 10 p., R. Zemītis – 8 p., K. Bitels – 5 p., J. Juška – 3 p., A. Šilinskis – 1 p. un 2 rezultatīvas piespēles). Limbažu komandā šogad spēlē seši spēlētāji ar LBL1 pieredzi.
24. oktobrī Rīgā piekāpāmies VEF skolas komandai ar rezultātu 55 : 74
(J. Mednis – 14 p., N. Nīgalis – 11 p., I. Ikstens – 9 p. un 5 rezultatīvas piespēles, E. Pētersons – 7 p., E. Lazdups un R. Blankveins – 6 p., A. Škute – 2 p.).
Jā, lai saliktu visu "pa plauktiņiem", vajadzēja visu oktobri analizēt, saprast un saliedēties. Ļoti cerējām, ka novembris mums nesīs jaunas vēsmas, organizētu spēli aizsardzībā un uzbrukumā, kā arī panākumus. 2. novembrī Madonā izcīnījām pirmo uzvaru ar 74 : 61 pār BJBS "Rīga"/A. Kraukļa VEF komandu, kuru vada serbu speciālists. Uzvaru kaldināja: E. Skuja (18 p.), A. Škute (15 p.), N. Nīgalis (13 p.), E. Pētersons un I. Ikstens (7 p.), J. Mednis (5 p.), K. Bitels (3 p.), J. Juška (3 p.), N. Skripka (3 p.).
Otrā uzvara tika izcīnīta 9. novembrī, guvām tik vajadzīgo revanšu pret "Valmiera Glass"/Vidzemes Augstskola-2 komandu ar rezultātu 86 : 67.
Šajā spēlē komandas kapteinis Artūrs Škute pretinieku grozā raidīja 26 punktus un zem groziem izcīnīja 20 atlēkušās bumbas, Jānis Mednis – 25 p., Ivars Ikstens –
12 p., Emīls Pētersons – 11 p., Normunds Skripka – 5 p., Jurģis Juška un Kristaps Bitels katrs pievienoja 3 punktus un Ralfs Blankveins – 1 punktu.
Trešā uzvara ar 86 : 56 izcīnīta Rīgā, Teikas vidusskolā, Latvijas simtgades svinību dienā 18. novembrī pār A. Kraukļa VEF skolas komandu. Spēles pirmā, otrā un ceturtā ceturtdaļa ritēja gana līdzīgi, bet BK "Madona"/BJSS komandai trešajā ceturtdaļā izdevās labs "izrāviens" ar 26 : 6, un pārsvars tika saglabāts līdz spēles beigām (E. Skuja – 18 p., N. Nīgalis – 13 p., J. Mednis – 12 p., E. Pētersons – 12 p., 13 atlēcošās bumbas, I. Ikstens – 8 p., 6 rezultatīvas piespēles, K. Bitels – 6 p., N. Skripka – 6 p., E. Lazdups – 5 p., A. Šilinskis – 5 p., R. Zemītis – 1 p. un 2 rezultatīvas piespēles).
BK "Madona"/BJSS ir komanda, kas novērtē atbalstītājus, līdzjutēju spēku. Paldies BN "Kurši" par atbalstu un "spēka avotu" triju sezonu garumā. Mēs gaidīsim skaļus līdzjutējus kuplā un draudzīgā pulkā Madonas pilsētas sporta centrā 1. decembrī pulksten 19.30 pret Bauskas BJSS/SC "Mēmele" komandu, 7. decembrī pulksten 20 – pret VEF skolas komandu. Atcerieties, ka katrā spēlē kādam no skatītājiem ir iespēja laimēt dāvanu karti no krodziņa "Šlāgeris" un veikala "Papīrs"!


27.11.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px