Jau ierasts, ka skolēnu rudens brīvdienās sākas "Kāruma kausa" pirmie turnīri jaunajiem basketbolistiem.
Madonas sporta centrā 25. oktobrī spēlēs U-10 grupa, bet 26. oktobrī – U-11 grupas zēni. Kā ziņo Madonas BJSS basketbola nodaļas vadītājs Agnis Beķeris, mazie basketbolisti sacentīsies basketbola elementu stafetē, kā arī rādīs savas iemaņas vairākās spēlēs uz zemajiem groziem (260-270 cm) ar 5. izmēra bumbām. Spēles risināsies 4 × 8 minūtes (laiks tiks apstādināts tikai katras ceturtdaļas pēdējā minūtē). Komandā nedrīkst būt mazāk par astoņiem spēlētājiem. Katram spēlētājam jāizlaiž vismaz viena ceturtdaļa. U-10 grupā katrā komandā vienlaikus laukumā var būt četri spēlētāji. Starp spēlēm tiks rīkotas dažādas stafetes un citas aktivitātes. Katrs dalībnieks saņems piemiņas velti no turnīra atbalstītājiem.