Starp finālistiem, kas sacentīsies Rīgā Lielajā finālā 31. maijā, ir arī Madonas novada skolu septiņas sportiskākās klases – Madonas pilsētas 1. vidusskolas 4.c, 5.a, 5.b,
7.a, Madonas Valsts ģimnāzijas 8.b un 12.c klase, Kusas pamatskolas 6. klase.
9.-12. klašu grupā tiesības doties uz Lielo finālu ieguva Madonas Valsts ģimnāzijas 12.c klase kopā ar audzinātāju Aiju Šmeisu, klase kopvērtējumā Vidzemes pusfinālā, kas norisinājās Madonā, ierindojās 5. vietā. Madonas Valsts ģimnāzijas 8.b klase kopā ar audzinātāju Laimdotu Jansoni izcīnīja 1. vietu un ir noskaņota cīņai par labiem rezultātiem arī Lielajā finālā. 6.-8. klašu grupā finālā iekļuva arī Madonas pilsētas 1. vidusskolas 7.a klase (audzinātāja Kristīne Aizpurve), kas ieņēma 7. vietu.
4.-5. klašu grupā uz Lielo finālu dosies Madonas pilsētas 1. vidusskolas 5.b klase (audzinātāja Iveta Danieka), kas kopvērtējumā Vidzemes pusfinālā Madonā ieguva 7. vietu, un 4.c klase (audzinātāja Silvija Rampāne), kas ierindojās 11. vietā.
Otro iespēju doties uz Lielo finālu "Arēnā Rīga" komandām deva 23. maijā. Te sevi parādīja Madonas pilsētas 1. vidusskolas 5.a klase kopā ar audzinātāju Varenīti Vīganti un Kusas pamatskolas 6. klase kopā ar audzinātāju Vitu Frīdvaldi, kas arī 31. maijā dosies uz Rīgu. – Tikām ievēroti ar moto "Madona ir ziemas galvaspilsēta, bet Kusā slēpo arī vasarā", kad ar lielām koka slēpēm slēpojām pa pieneņu pļavu, – pastāstīja Vita Frīdvalde.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.05.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto