21. martā Madonas sporta centrā risinājās Madonas novada kausu izcīņa volejbolā D-45+ un K-50+ gadu grupā.
Dāmām piedalījās piecas komandas. Izspēlējot „apļa" sistēmu, nezaudējot ne spēlē, pirmo vietu izcīnīja Saulkrastu komanda. Otrajā vietā (ar zaudējumu uzvarētājām) ierindojās Cēsu komanda, bet trešās bija gulbenietes. Ceturto-piekto vietu dalīja Valkas un Madonas dāmu komandas (gan uzvarot ar 21 : 18, gan zaudējot ar 18 : 21).
Kungu kausu izcīņā piedalījās sešas komandas. Uzvarot savus pretiniekus, 1. vietu, zelta medaļas un piemiņas kausu izcīnīja Iršu novada komanda. Otrajā vietā – Valmieras komanda, bet trešo vietu ieguva Saulkrastu komanda.
Tālākajās vietās ierindojās Lubānas, Priekuļu un Madonas komandas.
Paldies komandām par atsaucību!
Nākamie starti – mūsu novada kungiem K-40+ un K-55+ grupā 28. martā Valmierā. Lai veicas!