18. un 19. martā Salaspils jaunajā sporta namā notika tradicionālais turnīrs 10 un 11 gadu vecajiem basketbolistiem „Kāruma kauss".
Šis turnīrs sagādā pirmo sacensību pieredzi mazajiem basketbolistiem. Parādās pirmie meistarības aizmetņi, bet, galvenais, ir ļoti daudz emociju un spēlētprieka, kas motivē bērnus vēl cītīgāk trenēties un vairāk iemīlēt basketbolu.
Madonas BJSS tika pārstāvēta ar trim komandām – divas komandas piedalījās U-11 un viena – U-10 vecuma grupā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.04.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto no pasākuma