Skolēnu brīvdienās 14. martā Madonā notika jaunāko basketbolistu 3. posma basketbola sacensības U-10 (2007. g. dz. un jaunāki) vecuma grupā "Kāruma kauss".
Abos laukumos šajā sabraukumā piedalījās 15 komandas. Komanda "Madona" izcīnīja divas uzvaras: pār "Jēkabpili" (37 : 32) un Rēzeknes "Ezerzemi" (57 : 41). Jaunākā komanda "Madona 2", kas tiek cītīgi komplektēta (laipni gaidīti zēni trenēties!), tikai piecu puišu sastāvā zaudēja komandai Valmiera/"Ordo"2 (21 : 55) un "Rūjiena 2" (34 : 50). Komanda "Ērgļi"/Madonas BJSS piedzīvoja zaudējumu ar 24 : 59 pret Limbažu komandu, bet izcīnīja uzvaru ar 47 : 16 spēlē ar Rēzeknes novada komandu.
15. martā Madonas BJSS U-11 (2006. g. dz.) trīs komandas devās izbraukumā uz Aizkraukli, kur notika šīs vecuma grupas "Kāruma kausa" 3. posma sacensības.
Komanda "Cesvaine"/Madonas BJSS piedzīvoja zaudējumus pret "Aizkraukli" ar 56 : 70 un 36 : 62 pret "Smilteni". Komanda "Ērgļi"/Madonas BJSS izcīnīja divas uzvaras – pieveica "Smilteni" ar 54 : 45 un "Aizkraukli" ar 66 : 62. Tikpat sekmīgi spēlēja arī Madonas BJSS U-11 komanda, kas uzvarēja Aizkraukles komandu ar 88 : 30 un "Smilteni" ar 54 : 51.
Madonas BJSS aicina 2009./2008./2007./2006. g. dzimušus zēnus trenēties basketbolā, jo visās spēlēs var piedzīvot spēcīgas emocijas, iespējas un sasniegumus, ko sniedz basketbols. Var iegūt jaunus draugus, sabiedrībā pazīstamus un mērķtiecīgus cilvēkus, labu fizisko formu, spēju strādāt komandā un sasniegt visu, ko vēlies. Ir iespēja braukt uz dažādiem turnīriem, nometnēm un čempionātiem, trenēties vienā no pieprasītākajiem sporta veidiem (arī lētākajiem).
21.03.2017.