"Kāruma" kausa otrajā posmā Madonas BJSS pārstāvēja Ivara Tetera trenētā "Madona/Ērgļi" U-11 zēnu komanda.
Pēc 2. posma U-11 vecuma grupā turnīra tabula izskatās vairāk nekā patīkama, jo komanda "Madona/Ērgļi" 41 komandas konkurencē atrodas pirmajā desmitniekā ar 6 uzvarām un 2 zaudējumiem. Otrais posms Ivara Tetera komandai izdevās spīdošs. Pirmajā dienā tika uzvarēta komanda "Rūjiena B" ar 25 : 19 un BS "Rīga"/"Rīdzene B" ar 22 : 13. Otrajā dienā komanda uzvarēja Smiltenes komandu ar 67 : 10 un Rojas komandu ar 40 : 2.
Pirmā posma turnīrs notika arī Madonas SC un citviet Latvijā. Trešās kārtas turnīri paredzēti 17. un 18. martā, bet finālturnīrs – jūnija sākumā. Finālturnīrā varēs piedalīties komandas, kuras būs spēlējušas vismaz vienā posmā.