Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

“Kāruma kausā” – pirmajā desmitniekā

AGNIS BEĶERIS

Autors • 20.01.2015.

Burtu lielums

"Kāruma" kausa otrajā posmā Madonas BJSS pārstāvēja Ivara Tetera trenētā "Madona/Ērgļi" U-11 zēnu komanda.

Pēc 2. posma U-11 vecuma grupā turnīra tabula izskatās vairāk nekā patīkama, jo komanda "Madona/Ērgļi" 41 komandas konkurencē atrodas pirmajā desmitniekā ar 6 uzvarām un 2 zaudējumiem. Otrais posms Ivara Tetera komandai izdevās spīdošs. Pirmajā dienā tika uzvarēta komanda "Rūjiena B" ar 25 : 19 un BS "Rīga"/"Rīdzene B" ar 22 : 13. Otrajā dienā komanda uzvarēja Smiltenes komandu ar 67 : 10 un Rojas komandu ar 40 : 2.
Pirmā posma turnīrs notika arī Madonas SC un citviet Latvijā. Trešās kārtas turnīri paredzēti 17. un 18. martā, bet finālturnīrs – jūnija sākumā. Finālturnīrā varēs piedalīties komandas, kuras būs spēlējušas vismaz vienā posmā.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px