11. janvārī Madonas sporta zālēs risinājās Madonas kausu izcīņas sacensības volejbolā senioriem. Kopumā piedalījās 19 komandas.
Vīriem V-55+ grupā Madonas pilsētas 2. vidusskolā piedalījās trīs komandas: no Bauskas, Valmieras un Litenes. Sacensības norisinājās līdz trīs setu uzvarai. Spraigās spēlēs uzvarēja Bauskas komanda (sporta centrs "Mēmele"), otrajā vietā – Valmieras komanda, bet trešie – "Litene".
Madonas pilsētas 1. vidusskolā sacentās S-50+ piecas komandas. Izspēlējot apļa turnīru, par uzvarētājām kļuva Jūrmalas komanda, bet, zaudējot uzvarētājām, otrajā vietā palika Cēsu komanda. Cīņā par bronzu Madonas komanda spraigā spēlē pieveica Burtnieku novada dāmu komandu, kas ierindojās 4. vietā, pārspējot Valkas komandu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.01.2014.
Autors: GUNĀRS MATS,
SVK priekšsēdētājs,
sacensību organizētājs