Madonas sporta centra kausu izcīņas sezonas seriāls dambretē sākās ar pirmo prēmijas punktu iegūšanu 14. septembrī Degumniekos, bet līdz Jaungadam tos bija iespējams iegūt vēl desmit sacensībās – gan Rīgā, Saikavā, Gulbenē, Kalsnavā un Cēsīs, gan arī seriāla piecās kārtās darbdienu vakaros Madonas sporta centrā
.Sezonas šā gada pirmajos četros mēnešos novada dambretistiem būs iespēja prēmijas punktu summu vēl papildināt 15 sacensībās novada un republikas mēroga sacensībās.Bet pašreizējais deviņu vadošo un aktīvāko dambretistu punktu guvums ir šāds: Mārtiņš Šulmanis (35,5), Valdis Mass (31,5), Aina Ivanova (24), Dzintars Apinis (18), Aivars Briedis (17,5), Gunvaldis Tarvids (14,5), Elmārs Krampe (14), Jāzeps Juhnevičs (13), Ilze Priedīte (12,5). Desmit punktu robežu sasnieguši arī Gunārs Mats, Juris Indāns un Anatolijs Zaicevs, bet kopējā dalībnieku sarakstā pašlaik – jau gandrīz 30 dambretistu uzvārdi.
Autors: M. VĪRS