Sporta apavi, sarindoti skapī, gaidīs septembri, kad atkal skolas bērni skries, leks un sacentīsies.
Dzelzavas internātpamatskolas audzēkņiem aizritējušas pēdējās sacensības šajā mācību gadā.
10. maijā Rīgā, bērnu un jauniešu centrā "Laimīte", pieci audzēkņi piedalījās LSO vieglatlētikas sacensībās. Viss notika pa īstam – starts, finišs un sekundes… Mājās no "Cerību startiem" atvedām septiņas medaļas. Jaunākajā grupā meitenēm: Sabīne Glāzniece – 1. un 2. vieta skriešanā, jaunākajā grupā zēniem: Nauris Zeps – 2. un 3. vieta skriešanā, vecākajā grupā zēniem: Mareks Dinaburskis – 1. un 2. vieta skriešanā, Jānis Vidiņš – 2. vieta bumbiņas mešanā. Labi starti un pozitīvas emocijas izdevās arī Laurim Brīdiņam.
17. maijā ar skaistu atklāšanas programmu Cēsu sporta stadionā norisinājās LSO vieglatlētikas sacensības. Sešpadsmit republikas skolu komandas devās uz startiem, lai noskaidrotu labākos sportistus. Septiņi Dzelzavas skolas sportisti visu garo, karsto dienu draudzējās ar sarkano skrejceļu, pieradināja starta pistoles šāvienu, pārvarēja nogurumu un uztraukumu, skrēja, leca un finišēja. Beigās – liels prieks un gandarījums – visiem medaļas.
Uz tikšanos septembrī!
29.05.2018.