Sporta centra „Samuraji" audzēkņi ar labiem rezultātiem uzsākuši jauno sacensību sezonu.
Divas dienas – 27. un 28. septembrī – sporta centra „Samuraji" audzēkņi piedalījās starptautiskajā karatē turnīrā „Grand Prix Tczew 2014", kas notika Polijā. Startēja ap 600 sportistu no četrām valstīm. Sporta centru „Samuraji" šoreiz pārstāvēja 12 sportisti, kas kopā izcīnīja 16 godalgotas vietas. Pirmajā dienā sacentās vecākie sportisti. Kristīne Vīča ieguva trīs medaļas – vienu sudraba un divas bronzas. Arta Paliļonīte arī saņēma trīs medaļas – vienu zelta un divas sudraba, Pēteris Akmentiņš izcīnīja otro vietu, Rolands Družoks – pirmo vietu.
Otrajā sacensību dienā spēkiem mērojās sportisti līdz 13 gadu vecumam. Godalgas izcīnīja: Evelīna Bišuka, kas ierindojās otrajā vietā, Jūlija Smirnova – ieņēma pirmo un otro vietu, Vīgants Vasilišins – otro vietu, Rainers Ramanis – pirmo un otro vietu, Niks Dagnis Dieriņš – divas pirmās vietas.
Liels paldies Mārim Ramanim un Ilgonim Vasilišinam par noorganizēto transportu. Māris un Ilgonis bija arī kā komandas pārstāvji, jo, kad treneris atradās pie citiem laukumiem, viņi daudzkārt palīdzēja sportistiem noskaņoties startam un atbalstīja cīņas laikā.
Autors: ROLANDS DRUŽOKS
MĀRA RAMAŅA foto