Aizvadītajā piektdienā Ļaudonas estrādē norisinājās bērnu un jauniešu
iniciatīvu centra „Acs" organizētais sportiskais pasākums jauniešiem
„Nosporto pīrādziņus".
Kā norāda centra vadītāja Anete Smirnova, šī
bija lieliska iespēja pavadīt laiku kopā, saliedēties un aktīvi
kustēties brīvā dabā.
– Katru nedēļu jauniešu centrā tiek organizētas dažādas aktivitātes, vismaz reizi mēnesī piedāvājot sportiskas nodarbes. Šoreiz pēc svētkiem organizējām pasākumu „Nosporto pīrādziņus", piedāvājot dažādas sporta spēles. Bērni un jaunieši spēlēja volejbolu un badmintonu, arī ne tik dzirdētas un ierastas spēles – bumbiņspēli pentakjū un ķegļu spēli molky. Tāpat tika spēlēts frisbijs un „Kartupeļi", – pastāsta bērnu un jauniešu iniciatīvu centra „Acs" vadītāja Anete Smirnova.
No pulksten 14 līdz 18 bērni aktīvi un sportiski aizvadīja piektdienas pēcpusdienu.
– Sportiskās aktivitātes tika organizētas, lai saliedētu jauniešus. Spēles norisinājās pa pāriem vai lielākās komandās. Pēcpusdiena bija izdevusies, un jaunieši lieliski pavadīja laiku, gan kārtīgi izsportojoties, gan iemācoties jaunas spēles, – ir gandarīta Anete Smirnova. – Arī turpmāk tiek plānotas šāda veida aktivitātes, lai bērniem un jauniešiem būtu dažāda veida iespējas – radošas nodarbības, ēst gatavošana, galda spēles un sportiskas aktivitātes.
03.07.2020.