Skolēnu brīvdienās – 31. oktobrī – uz dambretes turnīru Gulbīšu vidusskolā pārbaudīt spēkus un gūt sacensību pieredzi devās arī Madonas jaunie dambretes spēlētāji.
Dambretes entuziasts Māris Bārbals, kas vada dambretes nodarbības Madonas sporta centrā katru trešdienu no pulksten 16, uzskata, ka nevar spēlēt tikai savās mājās, ir arī jāpalūkojas, kas notiek citur, iespēju robežās ir jāpiedalās turnīros. Gulbīšu vidusskolā dambretes turnīri notiek katru rudeni, ir arī labi spēlētāji. Tomēr liels bija prieks par madonieša Adriana Romanovska panākumu, kas jaunākajā grupā ieguva 1. vietu. Labas spēles prasmes jaunākajā grupā parādīja arī Māris Savickis, ierindojoties 5. vietā. Ar laiku varbūt izveidosies „apmaiņas" programma un Gulbīšu vidusskolas dambretisti atbrauks arī uz Madonu.
Māris Bārbals pateicas Māra Savicka vecākiem, kas palīdzēja nokļūt uz sacensībām.
Autore: IVETA ŠMUGĀ